Оцінка теми:
  • 0 голос(ів) - 0 у середньому
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Робота ліфтів Євроформат - Форум ЖК "Авангард" від УкрБуд

#21
Доброго дня всем!

Поддерживаю Павла (предыдущее сообщения) на 100 %!!!

Хочу выразить свои соображения по поводу уборки в доме и около него.

Первое - согласно Закону Украины по коммунальным услугам если услуги не предоставлялись или предоставлялись не качественно - заказчик услуг, а это мы (владелицы квартир), вправе согласно действующему Закону не платить за эти услуги.(точка).

Второе - для доказательства того что услуги предоставлялись или не предоставлялись нужно иметь фотокамеру, думаю она у каждого владельца квартиры есть. Фото отчеты не убраных мест необходимо делать с газетой Голос Украины или другой Smile, чтоб на фото хорошо было видно дату (дата выхода газеты) сделанных фотографий.

Эти фотографии жильцы дома могут отдать ОИ для пересчета своих платежек!!!
Также для того чтоб у нас в доме все убиралось как надо ) необходимо владельцам квартир делать такие фото и выкладывать здесь на форуме. При необходимости каждый житель ЖК "Авангард" сможет зайти на этот форум и распечатать эти фото и попросить наш ЖЕК пересчитать платежки.

И третье - каждый владелец квартир вправе сам решать платить ему за не предоставленные услуги или не платить - жить ему в чистом, уютном доме или наоборот.

Всем хорошего дня!
Відповідь
#22
(06.11.2017, 14:05)NashIvan Написав: Ліфти в ЖК "Авангард", як ми знаємо, "Євроформат", ане "Отіс" працюють дуже погано. Грузовий ліфт, який розрахований на 1000 кг, застряє навіть якщо навантажений всього на 300 кг. Ми не зможемо нормально жити з такими ліфтами. Особисто я ліфтами ще не користувався (я з 3-го поверху), але чув дуже багато скарг від своїх робітників і сусідів. Тож давайте в цій темі будемо писати скарги/пропозиції по ліфтах.

Є пропозиція найняти незалежного експерта, який оцінить якість наших ліфтів і, відштовхуючись від цього, ми зможемо діяти.
Вітаю мешканців. Стосовно 300 кг. так налаштовано вантажозважувальний пристрій СЕNTA. Щоб відкорегувати це десять хвилин роботи.
Відповідь
#23
(06.11.2017, 14:22)tore Написав: Пассажирский лифт останавливается на этаже и стоит, если подниматься выше 21го. 
Охрана говорит, что перегревается... стоит минут 15, остывает, а потом типа перезапускается (

Причини перегріву: зажата кабіна ліфта (неправильний штихмус), відсутній ланцюг компенсації, не збалансована противага.
Відповідь
#24
(18.11.2017, 00:43)NashIvan Написав: Сьогодні за словами Форвард Київ-Сервіс 11, через перепади напруги в мережі КиївЕнерго, зламались ліфти, погорів тепловий захист. Обіцяли запустити 21-22 числа і просили скасувати всі доставки матеріалів до цього часу. Але потім повідомили, що грузовий і 1 пасажирський ліфти працюють. Тут два варіанти. Або ми будемо мати зламані ліфти після кожного перепаду напруги або Форвард Київ-Сервіс 11 обманює, приховує справжню причину, і причина просто в неякісних ліфтах чи чомусь іншому.

Цитата:По лифтам: ОИ сказал, что груз/пас. будет запущен во вторник, сгорела тепловая защита.... и УкрБуд не виноват, и лифты менять не будут, а виноваты Ваши/Наши рабочие, это они, гады, все поломали)


Все більше переконуюсь, що таки потрібно знайти спеціалістів і вияснити, що не так з нашими ліфтами.
Тепловмй захист використовується для захисту двигуна лебідки від перегріву. При досягненні критичної температури терморезистор відключає електродвигун. Ремонт до години часу. Стосовно перепаду напруги. Ці станції обладнені контролем фаз. Можливий вихід ліфта з ладу тільки по вині криворуких механіків, які і відключили програмно цю функцію.
Відповідь
#25
(29.11.2017, 23:19)kvv67 Написав: Сегодня 29.11.2017 произошел беспрецедентный инцидент с большим пассажирским лифтом!
Развитие инцидента (по словам потерпевшего):

1. Ориентировочно в 19:50 сантехник, который у меня делал работу зашел в лифт и нажал кнопку 19 этажа.
2. Лифт приехал на 19 этаж открыл двери и сразу начал закрывать внешние двери.
3. После закрытия внешних дверей и с открытыми внутренними лифт поехал в вверх, потерпевший
еле успел отскочить внутрь лифта.
4. Лифт остановился на 25 этаже.
До сих пор (22:17) потерпевшего не могут извлечь из кабины лифта.

Такие вот дела с нашими лифтами!
Стосовно Вашої ситуації. Зовнішні двері, по нашому ДШ(двері шати) мають замок з роликами, якщо механік взятий по оголошенню на роботу то він може і не знати, що при недотриманні зазорів установчих документів ролики виходять з відвідного пристрою ДК.(двері кбіни) і під дією противаги зачиняються двері ДШ. А те що ліфт поїхав з відкритими ДК це вже дуууууже  погано. Закорочено кінцевик ДК. Тобто такий ліфт називають "убивцями" Будьте обережні з такою обслугою даних ліфтів.
Відповідь


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1