Оцінка теми:
  • 0 голос(ів) - 0 у середньому
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Робота ліфтів Євроформат - Форум ЖК "Авангард" від УкрБуд

#11
Надіслав в ФКС рекомендовані листи в тому числі по ліфтах.
Відповідь
#12
Шановні сусіди, кілька тижнів тому керуючий нашим будинком від Форвард Київ Сервіс Олег написав в групі Вайбер, що журнал поломок ліфтів ведеться:
   
Цитата:Доброго дня. З питання оформлення зауважень-питань: можете звертатись до мене з письмовою заявою. По ліфтам: при застряганні людини в ліфті  є кнопка виклику диспетчера, диспетчер перезавантажує ліфт або викликає аварійну службу. Час реагування аварійної бригади 40-45 хв. Зараз функцію диспетчера виконує старший зміни охорони, журнал ведеться. При нештатних ситуаціях пишеться рапорт старшого зміни. З нового року послуга з диспетчеризації буде надаватись в повному обсязі, на даний момент оплату за диспетчеризацію ми Вам не нараховуємо.

Після цього кілька наших сусідів підійшли і попросили показати журнал. Виявилось, що це деякий секретний журнал, який показувати строго заборонено. Домовились, що Ініціативна Група виготовить свій журнал і передасть його нашим охоронцям, які виконують функції диспетчера ліфтів.

Наш журнал виглядає ось так:
           

Вчора такий журнал було передано охоронцям, на що вони сказали, що вони вести наш журнал не будуть, адже у них є свій.

Тому якщо Ви застрягли, ліфт просто не працює чи ліфт просто забруднений, потрібно підходити до охорони і вимагати запис в журнал (їхній і наш), вимагати показати цей запис. Якщо не хочуть показати запис, пишіть сюди на форум і в групи вайбер, вимагайте наш журнал і записуйте в нього самі.

Фіксувати поломки ліфта потрібно для того, щоб офіційні звернення хоча б були і все не виглядало так, що мешканці задоволені роботою ліфтів.

Я буду ще звертатись в ТОВ "Майстерліфт", яка нас обслуговує і проконсультуюсь з ними.
Відповідь
#13
Окрім обговорення системи контролю доступу в ліфтах з ФКС в сусідній гілці,
(16.02.2018, 19:17)NashIvan Написав: Система контролю доступу в ліфтах повинна бути налаштована тільки на пропуск людей. Ліфт не повинен їхати без пропуску, але не повинен блокувати доступ на поверхи. Якщо система поводить себе по-іншому, будь ласка, залиште на охороні скаргу про це. Також на зустрічі з ФКС домовились до того, що питання по ліфтах неоднозначне і потребує опитування людей по будинку. Ініціативна група ініціює опитування по демонтажу системи контролю доступу.

домовились ще по деяких пунктах:
  • Графік прибирання ліфтів буде вивішений в ліфтах і під час прибирання відповідальна особа буде ставити підпис про прибирання по графіку
  • Керівництвом ФКС буде запропоновано "Майстерліфту" можливість програмування кнопок пасажирських ліфтів на поверхах в єдину систему. Щоб було зрозуміло, про що я, зараз поведінка така: людина викликає ліфт, він довго не приїжджає, вона викликає другий. Другий приїжджає, людина в ньому їде, при цьому перший ліфт лишається викликаним і теж приїде через деякий час. Очікувана поведінка: тільки один ліфт повинен їхати на поверх, де є виклик.
  • Керівництвом ФКС буде запропоновано "Майстерліфту" відключення закривання дверей вант./пас (великого) ліфта по таймеру. Зараз двері зачиняються через кожні 30 секунд, зрозуміло, що за такий час неможливо загрузити вантаж. Двері повинні зачинятись тільки тоді, коли ліфт викликається на інших поверхах або коли хтось в ліфті натискає кнопку поверху.
Контроль виконання цих пунктів - на початку березня.

Нарешті Ініціативна Група побачила "секретний" журнал охорони. Вони його ведуть і там дійсно дуже багато записів по ліфтах і всьому іншому (сотні записів за всесь час по всіх питаннях). Тішить, що журнал є, це добре, але це не означає, що нам непотрібно вести свій журнал.
Відповідь
#14
(16.02.2018, 19:26)NashIvan Написав: [quote pid='488' dateline='1518797872']
Система контролю доступу в ліфтах повинна бути налаштована тільки на пропуск людей. Ліфт не повинен їхати без пропуску, але не повинен блокувати доступ на поверхи. Якщо система поводить себе по-іншому, будь ласка, залиште на охороні скаргу про це. Також на зустрічі з ФКС домовились до того, що питання по ліфтах неоднозначне і потребує опитування людей по будинку. Ініціативна група ініціює опитування по демонтажу системи контролю доступу.

[/quote]
Опитування вже проводили в вайбері, ні один не висказався за необхідність системи СКД в ліфтах.
Вони непередвачувано вмикаються, наприклад коли Швидка приїхала і т.п.

Пропоную повернути попередню постановку питання: Системи СКД з ліфтів ДЕМОНТУВАТИ.
Відповідь
#15
(19.02.2018, 12:51)s3rg Написав: Пропоную повернути попередню постановку питання: Системи СКД з ліфтів ДЕМОНТУВАТИ.
саме така постановка питання і планується на голосуванні.
Відповідь
#16
Окрім графіку прибирання ліфтів, необхідно також графік прибирання поверхів. За декілька місяців лише раз було здійснено вологе прибирання.
Відповідь
#17
Всем доброго дня!
Ивану большой РЕСПЕКТ что вывел все проблемы по дому в одну "тему"!!!

На счет СКД в лифтах - "ОСТАВИТЬ НЕЛЬЗЯ, ДЕМОНТИРОВАТЬ или ОСТАВИТЬ, НЕЛЬЗЯ ДЕМОНТИРОВАТЬ" никто не знает где правильно поставить кому Smile, это получается как в распространённом крылатом выражение "Казнить нельзя помиловать".

Хочу написать и свои соображения на счет СКД:
В наш дом есть 3-и входа/выхода (центральный, на детскую площадку и грузовой лифт).

Предложения 1-е: ОБЯЗАТЕЛЬНО ОСТАВИТЬ СКД в грузовом лифту - это даст нам возможность контролировать вход/выход в дом через грузовой лифт, другими словами грузовым лифтом смогут пользоваться только люди у которых будет брелок (только жильцы Авангарда), это полностью исключает попадания посторонних людей в наш дом через грузовой лифт! Также, запрограммировать СКД нужно так, чтоб лифт поднимался/опускался с возможностью на все этажи при приложении брелка к СКД в лифте.

Предложения 2-е: СКД в пассажирских лифтах ОСТАВИТЬ НЕЛЬЗЯ, ДЕМОНТИРОВАТЬ!!! Smile. В них я не вижу смысла, они только будут тратить наше время чтоб постоянно спускаться на первый этаж чтоб встретить своих гостей или рабочих.

Предложения 3-е: У нас осталось еще два входа/выхода (центральный, детская площадка) на которых нужно усилить контроль.
Для двери которая выходит на детскую площадку предлагаю вместо кнопки которую нажимаем для открытия двери, поставит СКД для брелка. Тоисть, выходить с дома через эту дверь смогут только люди которые имеют брелок (жители Авангарда). Таким способом исключается, если в друг какой то залетный человек, пишу еще раз "вдруг", надеюсь такого не будет, захочет вынести (выйти) через эту дверь, то у него это не получиться!

Предложения 4-е: Для центрального входа/выхода, предлагаю оставить кнопку на двери для выхода с дома, так как есть сейчас, но необходимо разместить в холле камеру так, чтоб она фиксировало кто к нам в дом входит, а также кто от нас выходит!

Результат:
1. К нам в дом можно попасть только по брелку.
2. Грузовой лифт исключает попадание в дом людей без брелка, если конечно оставим для него СКД )).
3. Вход/выход на детскую площадку можно сделать только по брелку.
4. На центральном входе камера фиксирует всех людей кто вошел и вышел с дома, а также на центральном входе обязательно должен сидеть охранник который будет помогать камерам охранять наш дом, с периодичностью поворачивая свою голову на центральный вход когда через него проходят ЛЮДИ Smile!
Відповідь
#18
Имеем еще один выход с тыльной стороны - по лестничным маршам, двери данного выхода открываются при входе при помощи СКД, при выходе из ЖК - кнопкой. При крайней необходимости можно выйти через окно первого этажа (возле лифтов). По опыту и практике знаю - ни один охранник не будет контролировать видеонаблюдение 24 часа в сутки - в лучшем случае видеофильмы и...
Обращаться в компетентные органы - из разряда хороших историй "О счастливом Завтра"...
Відповідь
#19
Доброго дня всем!
Насчет выше указанного комментария напишу следующее - моё предложения по контролю входов/выходов в наш дом реализуется, не имея значения сколько у нас дверей 3 или 4. Сам его принцип, полностью контролирует перемещения людей при входе и выходе с нашего дома, этот принцип широко применяется на объектах компетентных органов!

Викторе Александровиче - если судить по Вашей логике, после внедрения моего предложения - вынести что то с нашего дома можно только через окна SmileSmileSmile, надеюсь что Вы сами уже это осознали!!!

Насчет контроля окон, здесь тоже нет никаких проблем!
Надо осмотреть все окна через которые возможна "утечка" нашего имущества, и заблокировать их - все просто.

Для Виктора Александровича, хочу сообщить - не переживайте, что через окно первого этажа (возле лифтов) кто то, или что то может выйти Smile, у него это не получиться по одной причине, что там уже "скомуниздили..." Smile ручку, которой можно было б открыть окно!

Респект нашей "охране" - почему в лапках, да потому что это не охрана, даже затрудняюсь написать кто это чтоб их не обидеть. Они ни за что не отвечают, если что то украли в доме, моя хата с краю, мы ничего не видели, мы здесь просто так для галочки )))).

Если ОХРАННАЯ ФИРМА которую мы наймем (в будущим), будет отвечать за у краденое  имущество, только тогда у нас в доме будет порядок Smile!!!, так как у нас охраны нет - желаю Всем хорошего дня и настроения!
Відповідь
#20
На встрече нужно поднять вопрос уборки дома. График который повесели возле лифтов и отмечают даты уборки - не соответствует действительности!!! Отметку ставят, а по факту уборку не проводят. Про пожарную лестницу вообще молчу. За все время наверное ни разу не убирали. Нужен четкий механизм контроля.
Відповідь


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1