Оцінка теми:
  • 0 голос(ів) - 0 у середньому
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Як користуватись форумом мешканців ЖК "Авангард" - Форум ЖК "Авангард" від УкрБуд

#1
Буду тут анонсувати різні зміни в роботі сайту, нові можливості.
Відповідь
#2
Підписка на форуми по email

Шановні учасники форуму, за замовченням Ви не підписані на жодні теми форуму і не будете ніяк сповіщені про нові повідомлення на форумі. Якщо Ви хочете бути в курсі всіх подій, будь ласка, підпишіться. Зробити це просто. Зайдіть на форум, який Вас цікавить:
   

І в правому кутку натисніть "підписатись на цей форум":
   

Все, тепер Ви будете сповіщені кожного разу, коли хтось дописуватиме в будь-якій темі форуму.

Також можна підписатись на окрему тему. Для цього слід прогорнути сторінку до самого низу і там ліворуч є лінк "підписатись на тему". З недавнього часу цей лінк продубльований також зверху сторінки.
   

Якщо Ви не бажаєте кожного разу підписуватись чи відписуватись на тему, Ви можете просто налаштувати в профілі стандартний метод підписки. Це означає, що Вам будуть приходити сповіщення на ті теми, в яких Ви відповідали або які Ви створили.

Для цього слід перейти в Мій Пульт -> Параметри і змінити Стандартний метод підписки на Сповіщення електронною поштою.
Потім внизу обов'язково натиснути Оновити Параметри
   
Відповідь
#3
Information 
Шановні форумчани, після реєстрації в нормі повідомлення на Email приходить в першу хвилину. Обов'язково відразу перевірте папку "Спам" в своїй пошті!
Відповідь
#4
На форумі є закритий розділ для жителів ЖК "Авангард". Він доступний тільки користувачам, які входять в групу "жителі".

Інструкція, як приєднатись до групи "Жителі"

Група модерується, то потрібно спочатку надіслати запит на вступ в групу. "Мій Пульт" -> "Участь в Групах" -> навпроти потрібної групи "Приєднатись до групи"
   

На сторінці, що відкриється натиснути "Надіслати запит приєднання"
   

Далі, перейшовши до вікна  "Мій Пульт" -> "Участь в Групах", Ви побачите, що Ваш запит знаходиться в обробці. Можливо, в адміністраторів групи будуть до Вас додаткові запитання, будь ласка, слідкуйте за електронною скринькою і приватними повідомленнями на форумі.
   

Коли Ваш запит буде прийнято, це буде відображено в тому ж вікні "Участь в групах" і на форумі для Вас стане доступним прихований розділ форуму.
       
Відповідь
#5
Шановні, форумчани,

для учасників форуму, які є підтвердженими жителями, з'явилась можливість шукати сусідів по поверху і номеру квартири.

Для цього потрібно клікнути вгорі праворуч "Учасники" -> "Розширений пошук"
   

Якщо Ви є справжнім жителем, але Адміністрація форуму про це не знає, будь ласка, прочитайте цю інструкцію.
Відповідь
#6
Щоб об'єднати всі переваги Viber і нашого форуму, тепер в нас з'явилась підтримка Tapatalk. Це система, яка робить спілкування на форумах зручним за допомогою смартфону.
               Ось так буде виглядати Ваше спілкування на форумі через мобільний пристрій:
           Для того, щоб скористатись системою, потрібно завантажити на Android програму Tapatalk за цим посиланням і далі виконати легкі інструкції. Для iPhone ця програма також доступна.

Якщо ввійти в систему за допомогою соціальної мережі і в соцмережі Ви зареєстровані під тим самим email, що і на форумі, то працюватиме логін з аккаунту соцмережі.
       

З TapaTalk є один неприємний момент, він лишає підпис, наприклад
"Надіслано від мого SM-J510H, використовуючи Tapatalk".
Щоб прибрати підпис, в мобільному застосунку потрібно зайти в Налаштування->підпис TapaTalk. І там вимкнути його.

Ще один непреємний момент - TapaTalk має корисливі інтереси і Ви бачитимете рекламу. Але TapaTalk, наскільки я розумію, готовий поділитись з нами частиною виручених коштів ;-)
Відповідь
#7
В кого поламався tapatalk, не хвилюйтесь, просто видаліть кеш програми. Це через перехід сайту на захищений протокол https.

Якщо ще щось не працює, пишіть SuperAdministrator
Відповідь
#8
Як багато хто міг помітити, на форумі давно з'явився лінк "Login with Facebook" . Сьогодні було полагоджено цю функцію і тепер вона працює. Якщо Ви зареєестровані на форумі і в соцмережі по однаковому e-mail, Ви можете ввійти на форум просто натиснувши на кнопку зверху на сайті:

[Зображення: facebook_ukr.png]

Якщо Ви не зареєестровані, Ви також можете зареєструватись просто одним кліком. Але в такому випадку, якщо Ви наш сусід, просимо заповнити додаткові поля по цьому лінку після реєстрації.
Відповідь
#9
Сьогодні на форумі з'явилась можливість приховати текст від тих, хто не є нашими сусідами (жителями).

Якщо Ви не хочете публікувати номер телефону чи якийсь лінк для тих, хто просто гуляв по інтернету і натрапив на наш форум, а також для тих, хто є просто зареєстрованим користувачем, Ви можете скористатись функцією приховання певного тексту.

Для цього потрібно виділити текст і нажати на кнопку "приховати" і до виділеного тексту додасться спеціальний тег hide, який змусить форум показувати прихований текст тільки нашим сусідам:
   

Ось так виглядатиме допис для гостей або просто зареєстрованих користувачів:
   

А так цей самий допис виглядатиме для користувача, який підтвердив, що він проживає в ЖК "Авангард":
   

Приклад прихованого тексту:
Цей текст видимий тільки справжнім жителям ЖК "Авангард"

Тепер можна публікувати номери телефонів тут і не боятись, що вони стануть загальнодоступними для всього інтернету.

В Tapatalk такий текст не буде показуватись нікому, а пропонуватиме натомість переглянути WEB версію для його відображення. Реалізація цієї функції в Tapatalk розглядається, але поки що її немає.
Відповідь
#10
Можливість робити спойлери:


Для того, щоб вставити в допис спойлер, будь ласка, виділіть текст, який хочете приховати і нажміть кнопку зі стрілочкою вниз:

   

Після цього навколо обраного тексту з'явиться спеціальний тег "spoiler" і при публікації допису текст буде сховано за спойлером.
Відповідь


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1