Оцінка теми:
  • 0 голос(ів) - 0 у середньому
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Акти прийняття-передачі об'єкту інвестування в ЖК "Авангард" - Форум ЖК "Авангард" від УкрБуд

#1
Доброго вечора. Давно хотів створити про це тему. І нещодавно, познайомивлись з кількома людьми, які не прийняли ще квартири в ЖК "Авангард", ще більше впевнився в такій необхідності.

Перше, що нас чекає після отримання довідки про набуття у власність закріпленого об'єкту інвсетсування, - це підписання актів. Потім уже договір з Форвард Київ-Сервісом, в який наша Ініціативна Група домоглась внесення змін, позитивних для мешканців, але то вже інша тема. І тут виникає багато цікавих моментів. Перше - це дилема для тих, в кого є реальні недоліки в квартирі - або плюнути на все і підписати акт, або подати зауваження і чекати їх виправлення. Зауваження подавати треба і треба робити так, щоб їх швидше виконали.

Перше, чим лажає УкрБуд - це вікна. Особисто в мене не було питань по вікнах, але багато в кого вони з тріщинами або взагалі побиті, в когось випадають. В такому разі, щоб прискорити процес, потрібно потурбувати відповідального від УкрБуд по вікнах. Його контакт можна знайти сусідам в закритому розділі форуму:
Цей текст видимий тільки справжнім жителям ЖК "Авангард"

Розкажу, як проходила процедура в мене. Це було давно, ще в червні. Я ще не підписав акт, але записався на огляд квартири. Мене на вході зустрів прораб Віктор, який від УкрБуд робив в нас ремонт і показав квартиру. Я відразу вказав, що мені не подобається, що на моїй стяжці чиїсь сліди:

       

що в мене розлазяться двері, фото на жаль не знайшов, там якщо дивитись на відкриті двері збоку, настільки відходила панель, що було видно що там всередині дверей (якийсь дешевий утеплювач).

Я повідомив прорабу, що нічого не буду підписувати, а ще раз запишусь на огляд з фахівцем. Через 2 тижні я знайшов дизайнера інтер'єру і колишнього прораба (він зараз веде повністю мій ремонт), якого попросив зі мною прийти і поговорити з Віктором як прораб з прорабом :-). Він уважно оглянув вікна, електропроводку, рівність стін, труби і так далі. Мені пощастило, бо в квартирі було все добре. До цього візиту стяжку і двері вже підправили. Таким чином, мій прораб уже знав, як і що зроблено в моїй квартирі, знав потенційні недоліки і частково моральна відповідальність за цю перевірку була вже й на ньому.

Після цього я підписав папірець, який мені підсовував прораб Віктор (до речі, його контакт є в нашому закритому розділі), що зауважень не маю і сміливо подзвонив управляючому Форвард Київ-Сервіс 11 і домовився про дату підписання акту. Акт був підписаний, тепер роблю ремонт.

От така історія. Я думаю, що багатьом корисно і цікаво було б послухати історії і поради інших моїх сусідів. Якщо є питання, звертайтесь в тему або в особисті повідомлення.
Відповідь
#2
Вы написали, что проверили электропроводку. У вас в квартире была электропроводка?
Відповідь
#3
(19.12.2017, 02:43)Масленніков Вадим Миколайович Написав: Вы написали, что проверили электропроводку. У вас в квартире была электропроводка?

електропровід до плити на кухні був і провід, що заходить в квартиру в електрощитку. Треба, щоб вони працювали, якщо ввімкнути щиток на коридорі. Хоча той провід до плити нікудишній виявився, будемо міняти на товстіший і кращий.
Відповідь
#4
А вы видели проект домовой по электрике?
Відповідь
#5
(19.12.2017, 10:44)Масленніков Вадим Миколайович Написав: А вы видели проект домовой по электрике?

Ні, проекту не бачив.
Відповідь


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1