Оцінка теми:
 • 0 голос(ів) - 0 у середньому
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Прямі договори з постачальниками комунальних послуг - Форум ЖК "Авангард" від УкрБуд

#1
По вопросу прямых договоров с Киев Энерго с понедельника 13 должны быть все необходимые документы и можно будет экономить на ночных тарифах.
Свет-Электричество со следующей недели, Тепло - большая вероятность со следующего отопительного сезона, за воду нужно будет выяснить...
Документы в ФКСе, от Нас Заявление - Олегу Ивановичу... (но это все со следующей недели).
Відповідь
#2
В ЖК "Старокиївський" укладання прямих договорів через Київ-Форвард організували централізовано.

   

Нам в ЖК "Авангард" теж потрібно підняти це питання і зробити так само.
Відповідь
#3
Інформація від Форвард Київ-Сервіс 11:

Для Київенерго по прямих договорах електроенергії все готово. Чекаємо інформацию про перелік документів, який потрібно буде подати керуючому Форвард Київ-Сервіс 11. Опублікую тут. Попередньо перелік буде такий же як і в ЖК старокиївському (див. попередній пост).
Відповідь
#4
З'явилось оголошення:

   

Цитата:
ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ!

Для централізованого укладання прямих договорів з ПАТ "КиївЕнерго"
на постачання електроенергії до квартир,
з 29.11.2017 розпочнеться прийом документів.

Прохання надати управляючому копії наступних документів:

 1. Паспорт (1,2 сторінка з місцем останнього місця реєстрації).
 2. Ідентифікаційний номер.
 3. Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності.
 4. Заповнену власноруч заяву (зразок заяви знаходиться в управляючого будинком та на посту охорони).
З повагою, ТОВ " ФОРВАРД КИЇВ - СЕРВІС 11 "

Про отримання, хто ще не отримав, права власності, читати тут.

Є скан заяви, яку потрібно буде написати (пункт 4) і зразок заповненої заяви:

       

Заява пишеться на ім'я
Начальнику ЦОК Голосіївського району
без ПІБ. Номер особового рахунку залишити порожнім.
Відповідь
#5
Шановні мешканці, стало відомо, що цього сезону Форвард Київ-Сервіс не буде сприяти  укладанню прямих договорів з КиївЕнерго по центральному опаленню, а тільки по електроенергії. Тому з'являється ризик, що Форвард Київ-Сервіс з КиївЕнерго хочуть прокрутити схему: ми платимо Форвард Київ-Сервісу, а Форвард Київ-Сервіс накопичує борг перед КиївЕнерго. В результаті потім виявляється, що в будинку борг перед КиївЕнерго кілька мільйонів гривень за опалення.

Прецедентів такої схеми в сучасній Україні багато і іноді їх публікують в інтернеті. Наприклад, ось стаття на сайті самого КиївЕнерго: 157 будинків лишились без тепла. Потім мешканці залишаються заручниками своїх обслуговуючих організацій. Тому що з переходом на обслуговування ОСББ повинні бути сплачені борги. Мешканці фактично лишаються один на один проти КиївЕнерго.

При цьому в КиївЕнерго навіть не знають зараз про наш будинок. Невідомо, на якій підставі нам подається тепло!

Ініціативна Група буде зі свого боку:
 • вимагати від Форвард Київ-Сервісу документи про співпрацю з КиївЕнерго,
 • вимагати документи про сплату за послуги не тільки центрального опалення, а й всіх інших послуг з іншими постачальниками,
 • клопотати про сприяння укладанню прямих договорів за центральне опалення.
Всіх мешканців просимо усвідомити ризики таких схем і вимагати прямих договорів. Наші кошти, сплачені за централізоване опалення, не повинні бути вкрадені. Ми не можемо допустити навіть імовірності прокручування таких схем.
Відповідь
#6
От, що з нами буде, якщо ми будемо мовчати:

На сторінці КиївЕнерго про будинки, в яких борги на жовтень 2017 є документ, я його збережу в нас на форумі:


.pdf   ryiemstva z borhom pered KE_31.10.17.pdf (Розмір: 252.28 кб / Завантажень: 114)

Якщо Ви його відкриєте і почитаєте, то помітите, що Форвард Київ-Сервіс там з мільйонними боргами зустрічається багато разів:

           

І це дуже вагомий аргумент. Нам потрібні прямі договори по центральному опаленню! Інакше нас просто "кинуть" на мільйони, так як "кинули" інших.
Відповідь
#7
По неофіційній інформації схема оплати тепла така:
 • ми платимо в Форвард Київ-Сервіс,
 • Форвард Київ-Сервіс платить Північно-Українському Будівельному Альянсу,
 • Північно-Український Будівельний Альянс платить КиївЕнерго помісячно по передплаті.

Ми продовжуємо виясняти, як нам бути, чи можливі прямі договори.

По неофіційній інформації від ФКС ті борги, про які пише сайт КиївЕнерго, були на жовтень 2017. І зараз вони всі вже оплачені і все добре. Чи виявиться це правдою, побачимо...
Відповідь
#8
Надіслав в ФКС рекомендовані листи, в тому числі по прямих договорах.
Відповідь
#9
Добрый день, соседи))!

Сейчас у Вас лицевого счёта скорее всего нет. Его мне присвоили в КЭ в моё первое посещение. Для этого нужен паспорт, код. Ещё я брала Витяг про право собственности, но он , кажется, в тот раз не понадобился (лучше всё-таки иметь его на всякий случай). Можете попросить, чтоб Вам его выписали на листочек. Чтоб не терять время,  сразу попросите, чтобы оформили заявку на приход специалиста, который снимет все показания и данные счётчика. Уже имея на руках ЛС, Вы сможете самостоятельно проверить, появились ли данные Вашего счётчика в базе КЭ (у меня это заняло пару дней). Как только появятся, сразу регистрируйтесь на подписание договора. А ещё лучше, в первое посещение, когда будете делать заявку на инженера, просите сразу, чтоб Вас поставили в электронную очередь на подписание договора (наверняка через дня три от дня посещения специалиста данные в базе будут). Так сэкономите время.
Відповідь
#10
Ещё немаловажный нюанс. Заранее созвонитесь с нашим электриком . Его присутствие обязательно, так как ключ от щитка только у него. У нас на этаже дверца шкафчика тоже всегда открыта. Я посчитала, что этого будет достаточно и заранее не созвонилась с Виталием. Потом пришлось по телефону (попала в пробку) подымать всех вокруг - охранника, Виталия, спец из КЭ уже психовал, набегался по этажам без лифта)). Всё обошлось, ребята всё сделали без меня (я опоздала)), вообщем молодцы, все были на связи. Но, вывод - постарайтесь всё же лично присутствовать при снятии данных со счетчика, во избежание непредвиденных ситуаций (закрыто парадное, что-то с лифтом, дежурных электриков не оказалось на месте, и т.д., и т.п., ), так будет надёжнее!!
Відповідь


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1