Голосування: Як Ви збираєтесь отримувати права власності на квартиру?
Через УкрБуд, по стандартній процедурі
90.91%
10 90.91%
Через центр "Готово" або подібні контори
9.09%
1 9.09%
Заберу документи і буду оформляти сам(а)
0%
0 0%
Інший варіант (просимо написати в темі)
0%
0 0%
Всього 11 голос(ів) 100%
* Ви голосували за це. [Показати результати]

Оцінка теми:
  • 1 голос(ів) - 5 у середньому
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Отримання права власності на квартиру - Форум ЖК "Авангард" від УкрБуд

Наш будинок вже давно отримав адресу

Отже, постає питання отримання прав власності інвесторами.
Як краще це робити?

Є інформація, що в підприємстві "Готово" це робиться за 170 грн. А УкрБуд ніби як робить безкоштовно, але треба довіреність, які в нотаріусі ніби як небезкоштовні. Хто знається на цій темі, просвітіть, будь ласка. Якщо вже хтось зробив право власності, поділіться, як.

Дякую

Як це робиться по стандартній процедури УкрБудом, написано тут.
Відповідь
Добрый вечер. Если помните, я говорил о том, что можно забрать свои документы из УБ и отдать в центр Готово для оформления права собственности. Так вот сегодня эту информацию подтвердили, ребята планируют так и сделать. В УБ сообщили, что документы смогут подготовить не раньше середины августа, и вместо доверенности за 450 грн на УБ они отнесут документы в Готово, где за 170 грн за неделю или максимум две им сделают право собственности. Я вот думаю поступить точно также.
Відповідь
Більш детальна інформація з чату:

Цитата:Потрібно прийти в відділ супроводу (тел +380443370503) і написати заяву про відмову від послуг УкрБуду по отриманню права власності. Вони дають документи після того, як зроблять їх (не раніше середини серпня). Далі з документами потрібно піти в центр "Готово" (на карті). 170 грн і через тиждень документи готові.

Якщо хтось уже процедуру проробив, прохання написати, як все пройшло і чи є ще якісь нюанси?
Відповідь
Як я зрозумів то Готово бере крім 160 грн. за реєстрацію ще й 500 грн за обслуговування при наданні послуг з державної реєстрації.
https://gotovo.net.ua/service/neruhome_mayno

Адміністратор: додав зображення сюди (жовта приписка знизу):

Відповідь
Щойно дзвонив в відділ супроводу і дізнавався, як вони це роблять.

З інвестора:
1. Копія паспорту і копія ідентифікаційного коду завірені кульковою ручкою
2. Нотаріально завірена довіреність. Як я зрозумів, це коштує біля 450 грн в нотаріусі.

Жіночка з відділу супроводу впевнено стверджує, що ніяких більше платежів не потрібно, все для нас робить УкрБуд безкоштовно. В "Готово" ж, виходить, що мінімум 660 грн і треба вистояти чергу.

Інше питання - де швидше? Цього я не дізнавався
Відповідь
(12.07.2017, 10:20)NashIvan Написав: Більш детальна інформація з чату:
Цитата:Вони дають документи після того, як зроблять їх (не раніше середини серпня).
Якщо хтось уже процедуру проробив, прохання написати, як все пройшло і чи є ще якісь нюанси?
Ви з самі приводили цитату , що не раніше серпня , так хто ж це міг зробити?
Відповідь
(13.07.2017, 08:26)Тетяна Написав: Ви з самі приводили цитату , що не раніше серпня , так хто ж це міг зробити?

Ну по-перше заяву можна написати вже зараз, а потім взяти документи. По-друге тоді чекаю відповідей в темі в серпні.
Відповідь
Шановні інвестори, розпочата реєстрація прав власності на нерухоме майно в ЖК «Авангард». Деталі на сайті: jk-avangard.com.ua у розділі Новини або за тел.: (044) 337-05-03
Відповідь
Повідомлення Максима чату "Вайбер":

Цитата:Вчора зайшов в "Готово" дізнатись про  оформлення прав власності.

Вартість оформлення залежить від строку виконання. Від 2 годин (8000грн) до 5 днів (160 грн). Додатково треба оплатити адміністративний збір 500 грн.

Перелік документів (зі слів співробітника "Готово", в письмовому вигляді не надали):
  • сертифікат про ввід будинку в експлуатацію
  • довідка про присвоєння поштової адреси
  • документ, що підтверджує право користуватись землею під будинком
  • витяг з реєстру інвесторів (перший раз чую про нього)
  • договір інвестування
  • довідка про повний розрахунок з ФФБ
  • техпаспорт на квартиру
Можливо, попросять ще щось. Перші три пункти - завірені копії. Ще співробітник "Готово" згадав про деяку "системну папку", до якої УкрБуд може надати доступ і де зберігаються електронні версії документів. В такому випадку їх непотрібно буде нести.
Відповідь

Відповідь

Швидкий перехід:

Переглядають: Гості: 1