Оцінка теми:
  • 0 голос(ів) - 0 у середньому
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Підключення Інтернету, провайдери - Форум ЖК "Авангард" від УкрБуд

#11
Вега-сервиса ноль, качество отвратительное. Фильмы онлайн не посмотришь, wi fi тормозит-в инете видео долго загружаются. Отказались от их услуг. Подключили Софтлинк https://www.softlink.kiev.ua/inet-tv/# , скоростью и сервисом полностью довольны. К тому же постоянно действует акция Приведи друга. При подключении указываешь контакты друга, который пользуется Софтлинком и каждый получает по месяцу бесплатно)
Відповідь
#12
Предложение Теремки Лан


Файл
.doc   Teremki@LAN. Презентация.doc (Розмір: 90.5 кб / Завантажень: 180)
Відповідь
#13
Добрый день. От ВЕГИ отказались на третий месяц. Качество и Сервис - жаль потраченого времени...
Подключился к Софт Линк - относительно нормально - на четверочку.
Відповідь
#14
И все-таки, какие интернет-провайдеры зашли в наш дом? Softlink и Lanet у нас нет.
Відповідь
#15
(30.03.2018, 20:06)Анна Написав: И все-таки, какие интернет-провайдеры зашли в наш дом? Softlink и Lanet у нас нет.
ланет у нас збирає підписи. Я думав, що софтлінк є, а звідки інформація що його немає? Якщо дійсно нема, то лишається тільки вега, путина і інтрафік.
Відповідь
#16
Тему Ланет виділив окремо, далі інформація щодо підключення ланету буде публікуватись в цій темі -> підключення ланет.
Відповідь
#17
Майже місяць користуюсь провайдером "Паутина". Мені важлива не так швидкість, як стабільність. Взяв найдешевший тариф. Раз дзвонив в підтримку в першій ночі, оператор відповів і оперативно відреагував. Пару раз пропадав інтернет і паутина оперативно виправляла все навіть без мого дзвінка. Потім ще й компенсацію прислали. Реферальна програма - приємний бонус, враховуючи, що ми, сусіди, один одного знаємо, маємо з сусідкою по місяцю безкоштовного інтернету тепер. Швидкість по кабелю не перевіряв. Торенти через вайфай 20 Мбіт дають стабільно. Рекомендую провайдера.

Тест швидкості по кабелю в неділю в обідній час:
[Зображення: 3201224546997058-EYuILMPj.png]
Відповідь


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1