Голосування: Як Ви відноситесь до встановлення турніків для дорослих біля будинку
Турнік для дорослих 100% потрібен
100.00%
6 100.00%
Мені все одно
0%
0 0%
Турніку для дорослих не місце в нашому дворі
0%
0 0%
Всього 6 голос(ів) 100%
* Ви голосували за це. [Показати результати]


Оцінка теми:
  • 1 голос(ів) - 5 у середньому
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Турнік для дорослих - Форум ЖК "Авангард" від УкрБуд

#1
Біля нашого будинку всі три майданчики створені для дітей. Для дітей все супер, але можна було і про дорослих подумати. Одну перекладину можна було б замовити. Інвентар для майданчиків підбирав Форвард Київ-Сервіс 11. Тому потрібно з'ясовувати з ними.

На початку Форвард Київ-Сервіс 11 обіцяв турнік для дорослих, а потім, ні з ким не узгодивши, замінив на інший. Кому ще цікава тема турніків? Разом будь-яке питання вирішимо :-)


Файл Мініатюри
   
Відповідь
#2
Добрый день. Разговаривал с О.И. по вопросу турников и брусьев для взрослых, ответ услышим к 15, если в проекте данную позицию не предусмотрели - обещают выполнить наше пожелание. Буду знать - отпишусь.
Відповідь
#3
цитую повідомлення Віктора Олександровича з чату:


Цитата:в нашем проекте заложены качели и горки, которые уже установили, но О.И. предполагает решить вопрос с установщиками, чтобы нам добавили наш вариант, обещает за пару дней дать ответ - надеемся положительный!!!
Відповідь
#4
На прохання спорт клубу Авангард - Форвард Київ-Сервіс 11 в особі Олега Івановича, організував та виконав встановлення турніка та спортивного інвентаря для мешканців нашого будиночку! Щира Подяка від НАС!
           
Відповідь


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1