Оцінка теми:
  • 1 голос(ів) - 5 у середньому
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Сплата за комунальні послуги - Форум ЖК "Авангард" від УкрБуд

#1
Получил платежку, тарифы: охрана 100 грн, управление домом 2 грн/м, содержание дома и придомовой 3,81 грн/м, вода холодная и водоотвод 15,792 м3, ээ 1,68 кВт но при этом не вижу НДС на платёжке
Відповідь
#2
Щойно отримав квитанцію для сплати комунальних послух на email. Мабуть, залишав його при підписанні договору з ФКСом. Цифри такі ж як у Дениса. Радує, що не потрібно йти і брати квитанцію в охорони.

В людей в чаті виникає питання, чи законно вимагати сплату послуг, коли ще не оформлено права власності на квартиру. Хтось може навести пункти в договорі, які нас зобов'язує платити за комунальні послуги з моменту підписання акту?
Відповідь
#3
У меня в квитанции данные счетчиков воды и электроэнергии не указаны. Разве я сам их должен заполнять? Счетчики воды расположены в недоступном мне месте. Ключа от щитовой у меня нет. Я ожидал, что получу квитанцию с заполненными полями. Кто-то интересовался по этому поводу?
Відповідь
#4
(12.07.2017, 18:00)ayamashev Написав: У меня в квитанции данные счетчиков воды и электроэнергии не указаны. Разве я сам их должен заполнять? Счетчики воды расположены в недоступном мне месте. Ключа от щитовой у меня нет. Я ожидал, что получу квитанцию с заполненными полями. Кто-то интересовался по этому поводу?

За червень не включають оплату за воду і електрику, так як покази невеликі. А в наступному місяці включать.
Відповідь
#5
Information 
Сам відповідаю на своє запитання  Smile

(12.07.2017, 14:44)NashIvan Написав: Чи законно вимагати сплату послуг, коли ще не оформлено права власності на квартиру? Хтось може навести пункти в договорі, які нас зобов'язує платити за комунальні послуги з моменту підписання акту?

Договір, який ми підписали з Фондом фінансування будівництва ще з самого початку, пункти

6.7. Одночасно з підписанням Акту прийому-передачі об'єкту інвестування Довіритель зобов'язаний укласти договір про надання комунальних послуг з експлуатуючою організацією об'єкту інвестування.
6.8. З наступного дня після отримання Довірителем Акту прийому-передачі об'єкту інвестування, Довіритель самостійно несе витрати за комунальні послуги, електроенергію, телефонний зв'язок та інші, що пов'язані з експлуатацією об'єкта інвестування.
Відповідь
#6
Первый платеж совершен. Платил через клиент-банк по указанным реквизитам. Как и ожидалось, никаких проблем, платеж успешен. Узнал, что существует некий ком. банк Глобус.
Відповідь
#7
   

   
Відповідь
#8
Отримав квитанцію до сплати за комунальні послуги за липень.

В квитанції вказано сайт і там навіть є тарифи на сайті для нашого будинку і контакти ФКСа. Це приємно.

Нарахували 100 грн за охорону, 2/кв.м. за управління і 3.81/кв.м. за утримання прибудинкових територій.

Також, попри те, що я воду навіть не підкючав, нараховано 4 кубометри холодної води. Де вони взялись в моїй квитанції, невідомо. В когось ще є подібна проблема?
Відповідь
#9
(03.08.2017, 14:47)NashIvan Написав: Отримав квитанцію до сплати за комунальні послуги за липень.

В квитанції вказано сайт і там навіть є тарифи на сайті для нашого будинку і контакти ФКСа. Це приємно.

Нарахували 100 грн за охорону, 2/кв.м. за управління і 3.81/кв.м. за утримання прибудинкових територій.

Також, попри те, що я воду навіть не підкючав, нараховано 4 кубометри холодної води. Де вони взялись в моїй квитанції, невідомо. В когось ще є подібна проблема?
Похожая ситуация: в квитанции выставили счёт за воду и электричество, хотя ещё ничего даже не подключали. Сумма 23 грн просто смешная, но сам факт.....
Відповідь
#10
(04.08.2017, 00:04)Наталья Написав: Похожая ситуация: в квитанции выставили счёт за воду и электричество, хотя ещё ничего даже не подключали. Сумма 23 грн просто смешная, но сам факт.....
я дзвонив Олегу Івановичу. Він обіцяв перевірити і сказав щоб я поки не платив. Поки що чекатиму що він скаже.
Відповідь


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1