Оцінка теми:
  • 1 голос(ів) - 5 у середньому
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Встановлення теплолічильників, запуск опалення - Форум ЖК "Авангард" від УкрБуд

#1
Укрбуд пообіцяв всім нам встановити теплолічильники Ultraheat T230.

Довго йшли суперечки й розмови, а чи будуть встановлювати їх нам і зійшлись на тому, щоб закріпити зобов'язання УкрБуд перед нашим Форвард Київ-Сервісом ось таким гарантійним листом:

   

Текст гарантійного листа приводжу нижче:

Цитата:
Директору
ТОВ "ФОРВАРД КИЇВ-СЕРВІС"
Тімакіну В. А.

Гарантійний лист

ТОВ "Укрбуд Девелопмент", цим листом гарантує виконання наступних робіт в ЖК "Авангард":
  1. Розробку робочого проекту обладнання вузла обліку теплової енергії;
  2. Погодження робочого проекту в ПАТ "Київенерго";
  3. Встановлення квартирних теплових лічильників;
  4. Введення в експлуатацію вузла обліку;
  5. Сприяння в укладанні прямих договорів з ПАТ "Київенерго".
Вказані роботи будуть здійснюватись до початку опалювального сезону 2017-2018 року.

Генеральний директор
О.Г. Майборода

Олег Іванович на кожній зустрічі каже, що теплолічильники вже десь є, десь закуплені, і от-от їх будуть ставити. Хоча особисто я в це не вірю. Як на мене, то Олег Іванович хоче такою риторикою "приспати" мешканців, щоб потім з приходом опалювального сезону сказати "а ми не встигли" і обдерти нас по повній. А зима близько...

[Зображення: 6c9ad61c3a520f040eb374a6fffac087_xl.jpg]

Окреме питання, - хто буде платити за опалення квартир, по яких ще не підписали акти. Без теплолічильників все більше імовірність сценарію, що ці квартири для нас стануть величезним "місцем загального користування" і оплата опалення в них ляже на плечі всіх нас, бо покази будинкового лічильника розділять на квадратуру тих, хто вже вселився.

28 червня відбудеться зустріч з Олегом Івановичем, на якій в тому числі буде обговорюватись гостре питання теплолічильників. Ініціативна Група буде вимагати показати їх, про результати буду повідомляти в цій темі.
Відповідь
#2
На зустрічі з Олегом Івановичем виявилось, що ставитимуть нам не німецькі Ultraheat T230, як обіцяли, а якийсь Qualcosonic, литовського виробництва. Олег показав сфотографовану бірку з характеристиками і вона така ж як ось на цьому теплолічильнику. Також це підтверджується тим, що нашим братам по щастю в ЖК "Старокиївський" ставлять такі ж теплолічильники.
[Зображення: 5b59c2c7985bb942554485.jpg]
Повпливати на те, яка марка лічильника в нас буде, ми вже не можемо, так як вже все вирішено і затверджено з "Київенерго", всі документи готові. Так що, маємо черговий обман від "УкрБуд". Що ж, доведеться бути вдячним хоч за щось...

Заплановано встановлення теплолічильників з наступного тижня, і це вже "залізно". І оскільки до опалювального сезону лишилось всього півмісяця, то їм потрібно буде дуже постаратись, щоб вчасно їх поставити. Можлива затримка. Починаючи з наступного тижня, Ініціативна Група візьме на особливий контроль це питання.
Відповідь
#3
Щойно дзвонив до Олега Івановича. На цю хвилину ситуація така:
  • Прямо зараз іде відвантаження теплолічильників зі складу для нашого будинку.
  • Завтра починається встановлення теплолічильників, їх встановлять за наступні 2 тижні.
  • Поки не встановлять ВСІ теплолічильники, опалення по будинку включати не будуть, бо їх потрібно поставити до включення тепла.
Відповідь
#4
Станом на сьогодні, цитую керуючого Форвард Київ-Сервіс 11:
Цитата:Все счетчики завезены на дом. Ждем бригаду Киевенерго.
Відповідь
#5
Інформація від Форвард Київ-Сервіс 11.
Цитата:Теплолічильники буде ставити бригада КиївЕнерго з 17 жовтня, почнуть з другого поверху.
Відповідь
#6
Виходить, маємо дуже небезпечну тенденцію. Ті, хто вже поселився, не отримає тепла, поки не буде теплолічильників.
(06.10.2017, 12:33)NashIvan Написав: Поки не встановлять ВСІ теплолічильники, опалення по будинку включати не будуть, бо їх потрібно поставити до включення тепла.


І це може бути аргументом для того, щоб пустити тепло без лічильників :-(

Думаю, ми повинні організуватись і діяти. Є пропозиція перестати платити за комунальні послуги, поки не поставлять лічильники.
Відповідь
#7
(11.10.2017, 14:22)NashIvan Написав: Виходить, маємо дуже небезпечну тенденцію. Ті, хто вже поселився, не отримає тепла, поки не буде теплолічильників.
(06.10.2017, 12:33)NashIvan Написав: Поки не встановлять ВСІ теплолічильники, опалення по будинку включати не будуть, бо їх потрібно поставити до включення тепла.


І це може бути аргументом для того, щоб пустити тепло без лічильників :-(

Думаю, ми повинні організуватись і діяти. Є пропозиція перестати платити за комунальні послуги, поки не поставлять лічильники.
за комунальні це заннадто, а за теплову енергію тільки згідно лічильників які мають встановити до початку опалювального сезону, потрібно читати гарантійного листа
Відповідь
#8
Мені телефонувати до ОІ даремно не хочиться, якщо у вас є якась нова інформація буду радий її дізнатися, або без проблем зателофоную до ОІ щоб уточнити
Відповідь
#9
(18.10.2017, 11:21)Alek109 Написав: Мені телефонувати до ОІ даремно не хочиться, якщо у вас є якась нова інформація буду радий її дізнатися, або без проблем зателофоную до ОІ щоб уточнити

Вчора о 12.55 Олег написав наступне:
Цитата:Добрый день. Бригаду по установке т/с ждем  сегодня завтра. Сам жду с нетерпением.


Сьогодні поки не контактував з Олегом, в обід напишу йому.

Почнуть ставити з нижніх поверхів. А в мене третій поверх, отже, я один з перших дізнаюсь, коли почнуть ставити, обов'язково сюди відпишу.
Відповідь
#10
ок, дякую
Відповідь


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1