Оцінка теми:
  • 0 голос(ів) - 0 у середньому
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Навіс для захисту від снігу - Форум ЖК "Авангард" від УкрБуд

#1
В закритій частині форуму є мій акт-претензія, де є в тому числі текст про підготовку до зими такого змісту:

Цитата:Будинок не було підготовлено до експлуатації в зимово-осінній період відповідно до пункту договору 2.6, а саме:
  • Не було зроблено ніякого захисту від снігу з льодом, який падає з висоти 80 метрів по периметру будинку. Оскільки зараз зачинений головний вхід в будинок, мешканці мусять часто обходити будинок по периметру, що наражає на небезпеку наші життя і здоров’я.
  • Двері в місцях загального користування не були підготовлені і/або полагоджені, на деяких поверхах вони не зачиняються, на інших не мають належного ущільнювача. Це спричиняє протяги в коридорах і, як наслідок, холод і додаткові теплові втрати.

В частині ущільнювачі на дверях ФКС виконав мою пропозицію і ущільнювачі на дверях встановили.

А от в частині захисту від снігу на зустрічі 15 лютого з ФКС було отримано таку інформацію:

ФКС звернувся до забудовника з приводу модернізації будинку для захисту мешканців від сходження снігу з дахів і підвіконь. Сумнівно, що буде встановлено захист над центральним входом, оскільки той навіс, який є, вже вважається захистом. Над пандусом і на куті розглядається варіант встановлення такого захисту. Планують це зробити до наступної зими. За проектом не було передбачено таких захистів. Але оскільки УкрБуд зараз активно рекламується як якісний забудовник, він іде на такі модернізації заради реклами.

Що ж, будемо дожимати це питання. Якщо УкрБуд виконає навіси, ми їх оцінимо тут на форумі. Якщо ні, будемо дожимати через інші організації/процеси.
Відповідь
#2
Під час зустрічі з Олегом Івановичем побачили ось такий вже готовий проект:

[Зображення: attachment.php?aid=267]

Незрозуміло поки, чи це буде за резервний фонд зроблено, чи все-таки за рахунок забудовника. Скоріш за все за резервний фонд.


Файл Мініатюри
   
Відповідь
#3
Бачились з представниками Форвард-Київ Сервісу, дивились на те місце, де по проекту козирьок.

Там є проблема з тим, що люди, під вікнами яких встановлять цей навіс, не хочуть його встановлення.

Так вийшло, що під час зустрічі було сонце і невелика додатня температура, отже, в цей момент і падав сніг з льодом з кондиціонерів при кожному пориві вітру. Олегу Івановичу теж сніжка на голову впала. І падає воно в основному там, де козирька не буде: перед входом, на проході до пандуса, на тротуарі відразу під пандусом, прямо перед машинами запаркованими (ми там стояли якраз).

Тому є сумнів в тому, наскільки нам потрібний таки маленький навіс, який буде прикривати тільки пандус. Якщо вже робити, то від входу і до самого кута будинку?
Відповідь
#4
До кінця лютого 2019 ФКС повинні вже поставити козирьок над пандусом.
Відповідь


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1