Оцінка теми:
  • 1 голос(ів) - 5 у середньому
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Форвард Київ-Сервіс 11 - оголошення - Форум ЖК "Авангард" від УкрБуд

#11
23 серпня пройшла зустріч ФКС - Ініціативна Група жителів.

Для тих, хто на форумі є перевіреним жителем, детальний протокол зустрічі доступний тут.

Коротко про основне:

Прохання до жителів платити вчасно за комунальні послуги. Зараз існує значна заборгованість.
Прохання до жителів провести бесіду з робітниками і наголосити на неприпустимості зливання будівельних відходів в вентиляційні шахти і каналізацію! А також впевнитись, що в робітників є туалети.
Зараз чистка каналізації від цементу - найчастіша задача, з якою ФКС за наші з вами гроші виконує.

з перших чисел вересня відбудеться заселення перших жителів. В зв'язку з цим, шумні ремонтні роботи будуть обмежені будніми днями з 8.00 до 20.00 з перервою з 12.30 до 14.30.

Біотуалети і своє сміття УкрБуд зобов'язаний забрати з території ЖК до вересня.

гідроізоляція від забудовника така собі (CR-65), але її видають після підписування Акту. Видає прораб Віктор. В нього є норми, відповідно до площі санвузлів повинні видати.

Термоголовок на радіатори видавати не будуть.

Техпаспорт на квартиру з планами розводки і всим іншим Олег Іванович видає по домовленості. Дзвонимо, домовляємось про час і забираємо.

Теплолічильники поставлять всім незалежно від того, чи підписаний акт, право власності і все інше. Олег Іванович так і не озвучив терміни, але каже, що вони вже закуплені і до опалювального сезону точно стоятимуть. Форвард Київ-Сервіс 11 їх встановить своїми силами. Розрахунок за опалення буде по лічильнику плюс коефіцієнт (який покриватиме опалення місць загального користування). В крайньому випадку, якщо не встигнуть встановити теплолічильники, то є лічильник на будинок і його покази розділятимуть на квадратуру квартир.

Ключі від поштових скриньок видадуть тим, хто вже буде заселятись.

Будівельні отвори на балконах 21...23 поверх: ФКС не встигає виконати свої зобов'язання як домовлялись до кінця літа.

Обшивка пасажирського ліфта. Олег Іванович готовий обшити ліфт за першої вимоги від нас. Він переживає, що тоді ним почнуть возити будівельні матеріали і для жителів будинку не буде ліфта, щоб піднятись-спуститись.

Утеплення дверей на поверхах, особливо зі сторони пожежних проходів, проходить дуже повільно. На окремих поверхах тепловтрати будуть максимальні. Олег Іванович обіцяє до початку опалювального сезону привести до порядку всі міжповерхові двері.

Є багато зауважень про їзду автомобілів по пішохідній зоні. Олег Іванович планує в вересні встановити напівсфери для блокування в'їзду на пішоходну зону, також вони закуплять вазони для центрального входу. Також буде встановлено лавочку біля центрального входу.

За претензією з боку власників паркінгу, тепер не можна буде возити вантажі з паркінгу, а тільки через коридор в обхід зі сторони паркінгу.За планом ФКСа, центральний вхід буде відкрито по закінченню основних ремонтних робіт (через рік).

Охорона при перевантаженні ліфта буде робити фото фіксацію, а Олег Іванович роздруковуватиме фото і розвішуватиме на вході.

ФКС знімає охорону з в'їзду і переводить на паркінг і тильний вхід.
Відповідь
#12
Сьогодні пройшла зустріч ІГ-Форвард Київ-Сервіс 11. Більш детальна інформація в цій темі.

Теплолічильники вже закуплені, обіцяють з наступного тижня почати ставити. Темпи установки - приблизно 20 штук на день. 

Реклама УкрБуду. Олег Іванович пообіцяв дізнатись, на яких правових основах вона там знаходиться. Після надання цих документів Ініціативна група вже буде реагувати.

Тарифи на тепло: є небезпека, що ми будемо платити за квартири людей, які не підпишуть акти. Докладніше читайте в темі.

Інтернет провайдери. Якщо хтось хоче, щоб в будинку був інтернет конкретного провайдера, потрібно контактувати з цим провайдером і казати їм, щоб провели кабель до будинку. Для цього їм доведеться домовлятись з Вегою. Список Інтернет провайдерів, які доступні в нашому будинку вже є на форумі.

Отвори на балконах 21-23 поверх: Олег Іванович при нас подзвонив до підрядників і домовився про терміни на кінець вересня.

Самозахоплення тамбурів : існує контролююча організація, яка вповноважена в будь-який момент прийти і перевірити, чи не перекривається коридор дверима. Якщо перекривається, інспектор може через суд змусити демонтувати і оштрафувати жителів квартир. Штрафи немалі.

Самозахоплені сміттєзбірники будуть відкриті ФКСом.

Фінансову звітність за минулий місяць Форвард Київ-Сервіс надасть Ініціативній Групі до 20 числа, ми її поширимо в закритому форумі.
Відповідь
#13
Тариф комунальних послуг буде збільшено, оскільки вже заселились деякі люди і Форвард Київ-Сервіс 11 починає вивіз побутового сміття. За тарифом можна слідкувати на сайті Форвард Київ-Сервісу 11.
Відповідь
#14
  • З 13 листопада 2017 року планується запуск пасажирського ліфта.
  • До 10 листопада поставлять всі теплолічильники. Читати детальніше.
Відповідь


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1