Оцінка теми:
  • 0 голос(ів) - 0 у середньому
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Закупка теплих підлог - Форум ЖК "Авангард" від УкрБуд

#1
Коротко про теплі підлоги. Найпопулярніший варіант теплої підлоги - DEVI. Прочитати про них і подивитись роздрібні ціни і зробити приблизний розрахунок можна тут.

Один з класних варіантів - DEVIcomfort 150T (DTIR-150), 150 Вт/м². Товщина 3-5 мм. Кладуться на шар клею для плитки. В Devi є чудові програмовані терморегулятори Devireg touch.

Є можливість отримати хорошу знижку (до 30%) на всю лінійку Devi підлог і терморегуляторів у випадку великого замовлення. На Veria знижка може бути менше.

Я збираю заявки бажаючих, будь ласка, пишіть в темі, кому потрібно або мені в приватні повідомлення. Також можна на Viber (номер в профілі видимий для сусідів).

1. Площа підлоги.
2. Марка терморегулятора.
Якщо потрібно ще щось замовити, теж пишіть.

Також мені потрібні будуть Ваші персональні дані, їх краще в приватні повідомлення:
3. ПІБ
4. № квартири (якщо в профілі не заповнено)
5. № телефону (якщо в профілі не заповнено)

Замовлення буде робитись вкінці цього тижня. До 11.08.2017 треба всі заявки вже зібрати.
Приєднуйтесь!
Відповідь
#2
терморегулятори є тільки деві чи можливі ще варіанти?
Відповідь
#3
(08.08.2017, 19:42)Alek109 Написав: терморегулятори є тільки деві чи можливі ще варіанти?

Домовленість є тільки по Devi. Якщо хочете інший - можна спробувати домовлятись в окремому порядку, можливо дистриб'ютор ними теж торгує, але яка там знижка буде і чи буде, невідомо.

Я оновив перший пост. Замовлення приймаються тільки до кінця цього тижня!
Відповідь
#4
На цю хвилину є тільки 1 бажаючий, який чітко вказав площу підлог, але ще визначається з моделлю підлоги і терморегулятора і 2 бажаючих, які теж в процесі розрахунків.
Відповідь
#5
Виявилось три бажаючих покупки теплих підлог. Контактні дані всіх передані постачальнику. Всім зателефонують, нададуть консультацію і органузіють доставку. Принаймні поки що ця тема прикривається і займатись організатори поки цим ще раз не збираються. Всім дякую за співпрацю, надіюсь теплі підлоги принесуть затишок в ваші квартири.
Відповідь
#6
Почему именно кабельный теплый пол? Я глубоко не изучал вопрос, но сложилось мнение, что инфракрасный лучше всего. Я ошибаюсь?
Відповідь


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1