Оцінка теми:
  • 0 голос(ів) - 0 у середньому
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Розумний дім - Форум ЖК "Авангард" від УкрБуд

#1
Тут можна ділитися ідеями/досвідом з облаштування квартири "розумною" автоматикою: Розумний дім
Відповідь
#2
На днях мені подарували голосовий помічних Google Home. Дуже класна штука, але поки тільки англійською. Вона інтегрується з багатьма сервісами розумного дому, від Google є програвачі, які до телевізора підключаються і керуються з нього, розумні лампочки, розетки, вимикачі і інше. Всим цим можна керувати голосом. Можна, йдучи на роботу, сказати "Hey, Google, I'm leaving" і він виключить світло в квартирі, бойлер, зробить іші дії, які вкажете, можна ставити голосом таймери і нагадування. Поставити нагадування можна, просто сказавши "Hey, Google! Remind me to call to the office tommorow at 10 am".

Було б круто, якби вийшов аналог, який підтримує українську локацію і повні можливості в Україні. Зараз, наприклад, не можна викликати таксі в Україні і зарізано багато інших можливостей. Але російську обіцяють скоро зробити.

Думаю, ця тема з голосовими помічниками буде розвиватись найближчі 10-15 років.
Відповідь
#3
По бойлерам, кстати дешевле может быть такие посмотреть Горенье все таки на рынке давно, негатива в их сторону особо не слышал. По литражу уже сами смотрите - в зависимости от к-ва голов в доме)) ну и кто как водные процедуры принимает. При наличии места я бы 120-150 советовал ставить. По форме круглые бойлеры лучше, потому что меньше швов сварочных и соответственно, слабых мест меньше.
По электронике не советую слишком навороченные смотреть - чем меньше, тем лучше. Вообще есть мнение, что вместо дорогого бойлера лучше раз в три года самый дешманский брать и не париться с обслуживанием дорогого)
Відповідь


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1