Оцінка теми:
  • 0 голос(ів) - 0 у середньому
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Перенос світлофора - Форум ЖК "Авангард" від УкрБуд

#1
Ще рік тому від мешканців ЖК Авангард надійшло звернення в міські органи про покращення руху на перехресті. Текст звернення можна прочитати тут.

Цитата:У звязку з

1) вводом в експлуатацію нового житлового будинку на 300 квартир за адресою проспект Голосіївський 95 ЖК Авангард,
2) з метою запобігання створенню ДТП при развороті ліворуч на виїзді на Голосіівський проспект,
3) з метою запобігання створенню заторів та ДТП на Голосіївському проспекті при повороті з Голосіївського проспекту ліворуч до виставкого центру та місцевих мешканців,
4) з метою гарантування прав пішоходів при перетині цього участку дороги від Голосіівського проспекту до житлових будинків

вважаємо за доцільне та просимо перенести світлофор № 2 (GPS координати 50.383078, 30.482415) на інше місце - перехрестя та виїзду автотранспорту (GPS координати 50.383638, 30.483874).

Додаємо фото для візуалізації транспортно-пішоходної проблеми на даному участку.

На даний час не існує
1) ні пішоходного переходу (ні знаків, ні дорожньої розмітки)
2) ні регульованого перехрестя взагалі (для автотранспорту в тому числі)

Просимо зробити це протягом 2-3 місяців, не пізніше, оскільки ЖК Авангард здається найближчим часом, та оскільки мешканці заїджають робити ремонти та жити, рух буде дуже сильно ускладнено.

[Зображення: 396148-382eb7cfc227924eadb64ffc62bb0e58.jpg]

Була інформація про те, що є відповідь на це звернення, буцімто для переносу світлофора потрібно перенести зупинку, а зараз це неможливо виконати. Коли знайду офіційну відповідь, обов'язково напишу тут.
Відповідь
#2
Отримано відповідь на звернення


Файл
.pdf   95А.pdf (Розмір: 798.37 кб / Завантажень: 167)
Відповідь
#3
(24.05.2018, 10:38)Ясочко Юлия Написав: Отримано відповідь на звернення

Юлія, дякую за організацію звернення! Здається, попередня відповідь на наше звернення колись була подібною: не можуть перенести, через те, що є зупинка. Я, якщо чесно, не розумію, в чому проблема з зупинкою. Чим взаємне розташування зупинка-світлофор буде відрізнятись від того, що біля Праги?

Виходить, що біля праги можна так зробити:
[Зображення: attachment.php?aid=226]


А біля нас зупинка заблизько до світлофора?
[Зображення: attachment.php?aid=227]

Я ж правильно зрозумів, світлофор не хочуть перенести через те, що зупинка заблизько? Якщо відкинути з тексту всякі офіціальності, відповідь така:


Цитата:Регульований виїзд на просп. Голосіївському впроваджений у 2008 в комплексі з світлофорном по просп. Голосіївському, 126. Враховуючи, що в зазначеному місці обладнані 2 зупинки транспорту загального користування та влаштовані підходи і тверде покриття для руху пішоходів, підстав на переміщення світлофору немає. Впровадження світлофорного регулювання в зазначеному місці не передбачено.

А останній абзац заплутує взагалі:

Цитата:Адресу па просп. Голосіївському, 95 включено в перелік длгя внесення відповідних змін до вказаного розпорядження Київської міської державної адміністрації.

Так будуть нам світлофор ставити чи ні...?


Файл Мініатюри
       
Відповідь
#4
Має бути по проекту четвертий світлофор. Налаштування планують зробити таким чином, щоб зелене світло одразу вмикалося на усіх. З цією метою і подані документи на внесення змін до Розпорядження КМДА від 29.03.2017 №361. Однак, розробка проекту, виділення коштів - досить довгий процес, а тому за місяць-два часу це зроблено не буде. Тому, необхідно буде звернутися та нагадати про себе ще у липні-серпні 2018 року.
Відповідальний за це питання від КП "Центр організації дорожнього руху" каже, що у 2018 році можливо це зробити і, наразі, він працює над цим. Наш проект у нього на столі! Але потрібні погодження з поліцією, ПАТ "Київенерго" і він працює над цим.
Відповідь
#5
Юля, дякуємо вам. Викладаю відповідь по світлофору, яка Юлі прийшла.

[Зображення: attachment.php?aid=287]

Якщо коротко, то світлофор таки зроблять. Було б ще непогано, щоб на ньому окремо було кілька секунд всім червоне, а на поворот ліворуч в наш двір зелене. Це було б ідеально.


Файл Мініатюри
   
Відповідь
#6
Викладаю останню відповідь


Файл
.pdf   95.pdf (Розмір: 75.09 кб / Завантажень: 116)
Відповідь
#7
Світлофор, нарешті, зробили, тепер не треба 10 хвилин чекати шансу виїхати на Голосіївський проспект. Дякую всім, хто брав в цьому участь!

Новина на порталі "Наш Київ": https://nashkiev.ua/novosti/na-goloseevs...o6kkXOQOIs
Відповідь


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1