Оцінка теми:
  • 0 голос(ів) - 0 у середньому
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Опалення квартир, місць загального користування, тарифи - Форум ЖК "Авангард" від УкрБуд

#1
На зустрічі ФКС-ініціативна група 15 лютого 2018 року першою темою до обговорення було опалення квартир і МЗК. Пройдусь по порядку:
  • Розрахунок, за яким нараховується оплата за МЗК простий: береться сума по квартирних лічильників квартир, з якими підписаний договір (на сьогоднішній день 221 квартира), віднімається від загальнобудинкового лічильника. Отримана різниця ділиться на суму опалюваної площі (квартири, в яких є договори) і на кожну квартиру, крім рахунку по лічильнику, нараховується оплата опалення МЗК пропорційно площі кврартири. Розрахунок за січень 2018 року тут. Забудовник за квартири, в яких не підписані договори, платити за опалення не буде, тому що вони не підключені до опалення. Керівництво ФКС будуть виясняти, хто відповідає за те, щоб в цих квартирах підтримувались санітарні норми по температурі.
  • Зараз підключений до опалення ліфтовий хол, тому що за словами Олега Івановича там зациклена система і злити воду не можна. А температура там може бути від'ємна і може підмерзати вода в батареях. Також підключені технічні системи (типу насосної), там працює система, яка автоматично регулює температуру. Так що відключити МЗК повністю неможливо.
  • Обговорювалось питання неутеплених теплотрас. Позиція ФКС в тому, що:
    1. Будинок побудований дійсно законно по проекту і ДБН не зобов'язують теплоізолювати ці труби.
    2. ДБН регламентує, що лічильники повинні бути зовні квартири і існують багато норм, які говорять про те, що лічильники повинні бути саме там, де вони зараз є.

    Тому по-перше потрібно перевірити 2 вищезгадані факти і якщо це так, то єдине, що нам лишається тільки чекати того, що будинок повністю заселиться, прогріється і ці втрати будуть не такі помітні.
Відповідь
#2
А что ОИ сказал по поводу нежилых помещений (на первом этаже). Кто за них оплачивает МЗК ? И показывал ли он вычисления по МЗК ?
Заранее спасибо за ответ!
Відповідь
#3
(16.02.2018, 22:53)Николай Написав: А что ОИ сказал по поводу нежилых помещений (на первом этаже). Кто за них оплачивает МЗК ? И показывал ли он вычисления по МЗК ?
Заранее спасибо за ответ!

На першому поверсі батареї зачинені. Всі МЗК розподіляються на всіх, в тому числі і на 1 поверсі. На паркінг є свій теплолічильник, там все окремо. А які ще розрахунки Вам потрібні? Ці чи якісь інші?
[Зображення: attachment.php?aid=173]
Відповідь
#4
Первое, не понял про "На першому поверсі батареї зачинені" ? Я вчера был в авангарде на первом этаже батареи возле диванов и лифтов включены (горячие). Что Вы имели ввиду ?

Второе, Вы пишите что "Всі МЗК розподіляються на всіх, в тому числі і на 1 поверсі", как мне известно сейчас все МЗК распределяются не на всех, а только на квартиры, которые подписали договора. Или это не верно ? Вот потому я и хотел узнать о нежилых помещениях на первом этаже (помещения офисов или магазинов, не знаю что там будет), они сейчас оплачивают МЗК или за них платят только квартиры что подписали договора, то есть мы??? (Площадь у этих помещений не маленькая).

Третье, про "А які ще розрахунки Вам потрібні? Ці чи якісь інші". мне интересно, да и думаю всем как вычислялась отопительная площадь квартир, которые заключили договора, а именно какие квартиры, помещения сюда вошли и какие пока не вошли ?
Відповідь
#5
(17.02.2018, 12:38)Николай Написав: Первое, не понял про "На першому поверсі батареї зачинені" ? Я вчера был в авангарде на первом этаже батареи возле диванов и лифтов включены (горячие). Что Вы имели ввиду ?

біля ліфтів, як я писав, батареї включені за планом. А біля диванів повинні бути прикручені самі батареї за словами Олега Івановича. Якщо вони гарячі, значить їх хтось підійшов і відкрутив. З приводу виключення їх зовсім, щоб їх навіть не можна було включити, ми не уточнювали.

(17.02.2018, 12:38)Николай Написав: Второе, Вы пишите что "Всі МЗК розподіляються на всіх, в тому числі і на 1 поверсі", как мне известно сейчас все МЗК распределяются не на всех, а только на квартиры, которые подписали договора. Или это не верно ? Вот потому я и хотел узнать о нежилых помещениях на первом этаже (помещения офисов или магазинов, не знаю что там будет), они сейчас оплачивают МЗК или за них платят только квартиры что подписали договора, то есть мы??? (Площадь у этих помещений не маленькая).

Вірно, на всіх, в кого є договір з ФКС. Якщо на 1 поверсі в офісів (їх 5 приміщень) є договори, на їхню площу теж рахується, якщо нема, то за них платимо ми. В деяких з них точно є договори, тому що, наприклад, приміщення 256 вже має право власності. На рахунок всіх інших ми не уточнювали. Приміщень з договорами приблизно 220, але, як я зрозумів, сюди не входять квартири розвідників. Вони ще окремо рахуються.

(17.02.2018, 12:38)Николай Написав: Третье, про "А які ще розрахунки Вам потрібні? Ці чи якісь інші". мне интересно, да и думаю всем как вычислялась отопительная площадь квартир, которые заключили договора, а именно какие квартиры, помещения сюда вошли и какие пока не вошли ?

Про те, як вираховується площа опалювальна, зрозуміло з квитанції - це просто вся опалювальна площа квартири по проекту. Наприклад, в мене квартира 82 квадрати, з них 73 - опалювальні, так як в мене 2 лоджії сумарною площею біля 9 квадратів. Ви хочете знати номери квартир, в яких є договори і номери квартир, в яких нема договорів? - Такої інформації в нас нема. Єдине що є - це список квартир з правом власності. В них точно є договори.

Я відповів не на всі питання. Після вихідних я задам питання Олегу Івановичу:
  1. Чи можемо ми на першому поверсі взагалі перекрити опалення (крім ліфтів).
  2. Скільки точно квартир платять і не платять за опалення МЗК? Сюди входять квартири розвідників і офіси на 1 поверсі?
Відповідь
#6
http://domik.ua/novosti/zavyshennye-kvit...55262.html
К кому обращаться при нарушении начислений за отопление!
Відповідь
#7
[Зображення: attachment.php?aid=214]

тут порівняння оплати за опалення з січнем : https://forum.avangard.org.ua/thread-19-...tml#pid595
Відповідь


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1