Оцінка теми:
  • 0 голос(ів) - 0 у середньому
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Збори ОСББ - Форум ЖК "Авангард" від УкрБуд

#1
Установчі збори ОСББ відбудуться

16 лютого об 11.00

за адресою:

м. Київ, просп. Голосіївський, 122/1, читальний зал Державної бібліотеки України та юнацтва.

Побудувати маршрут:
[Зображення: attachment.php?aid=356]

Запрошуємо всіх співвласників ЖК "Авангард" на установчі збори.

Ініціатори установчих зборів:

Висоцький Іван Андрійович - власник квартири № 18,
Кирилюк Ольга Федорівна - власник квартири № 153,
Ганяк Володимир Йосипович - власник квартири № 50,
Грень-Горелік Христина Русланівна - власник квартири № 169,
Мастикаш Сергій Валерійович - власник квартири № 224.

З собою потрібно мати:
  • документ, що посвідчує особу
  • у разі голосування по довіреності - нотаріальна копія довіреності, яку я попрошу залишити нам до реєстрації ОСББ
  • документ, що підтверджує право власності (якщо у квартири мінявся власник в листопаді 2019 року або пізніше)
Порядок денний установчих зборів:
  1. Обрання голови Зборів.
  2. Створення Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку.
  3. Затвердження статуту Об’єднання.
  4. Вибори правління Об’єднання.
  5. Вибори ревізійної комісії Об’єднання.
  6. Надання повноважень представнику Зборів щодо державної реєстрації Об’єднання.
проект статуту ОСББ (доступний для зареєстрованих мешканців):
www.bit.ly/avan_statut

Всі питання по ОСББ можна задавати в цій темі або мені особисто.

Сьогодні, 18 січня, о 20.00 на першому поверсі будинку я буду роздавати під розписку запрошення і відповідати на ваші питання. Будь ласка, підходьте, з собою потрібно мати документ, що посвідчує особу.


Файл Мініатюри
   
Відповідь
#2
Попередні інформаційні збори, на яких буде представлено і винесено на обговорення проект статуту, склад правління, ревізійної комісії, а також назва ОСББ, відбудуться в холі нашого будинку на першому поверсі.
  • в неділю 26 січня 2020 року о 19.00, а також
  • в неділю 2 лютого 2020 року о 19.00.
Під час зустрічей можна почути план дій від ініціативної групи, а також надати свої пропозиції.
Відповідь
#3
Иван доброго Вам дня!
Прочел проект нашего статуту, вроде как у всех.

Наше ОСББ предлагаю назвать РОЗВІДКА, это дасть на мой взгляд в подальшому Smile лояльность к нам со стороны компаний которые будут предоставлять нам услуги! Но это, пока еще только мое мнения!
Відповідь
#4
(27.01.2020, 18:05)Николай Написав: Иван доброго Вам дня!
Прочел проект нашего статуту, вроде как у всех.

Наше ОСББ предлагаю назвать РОЗВІДКА, это дасть на мой взгляд в подальшому Smile лояльность к нам со стороны компаний которые будут предоставлять нам услуги! Но это, пока еще только мое мнения!

"Розвідка", "Шпигун" - вільні імена, можна займати :-) Ми в вайбер чаті трохи придумували, як можна назвати. На жаль, "Авангард" зайнято, а дописувати букви і цифри не хотілось би. Мені поки найбільше подобається "Форпост". І зі словом "авангард" є асоціація і слово просте. Як не дивно, ім'я вільне.
Відповідь
#5
Сьогодні успішно відбулись установчі збори ОСББ.

Реєстрація на збори почалась об 11 годині. Під кінець реєстрації на зборих було 44 людини. Збори було відкрито об 11.30 і завершено о 12.30. До 13.00 ще приходили люди і голосували вже листами опитування для тих, хто не прийшов на збори. Всього на сьогодні маємо вже 24% ЗА.

Всі присутні голосували "за" всі запропоновані рішення. Питання про ревізійну комісію було знято з голосування у зв'язку з браком кандидатур і необов'язковістю її обрання на етапі, коли ще немає рішення про перехід на обслуговуввання будинку об'єднанням.

Дуже дякую всім, хто прийшов на збори. Окремо дякую команді людей, завдяки якій ці збори відбулись і яка активно бере участь у створенні ОСББ. Це близько 20 людей.

Маємо два тижні, щоб добрати до 50%. На кожному поверсі будуть працювати наші активісти.

[Зображення: attachment.php?aid=362]

Протокол установчих зборів буде підписано після письмового голосування (орієнтовно кінець лютого). Далі - реєстрація і підготовка до наступних етапів.


Файл Мініатюри
   
Відповідь
#6
Позавчора, 2 березня, був останній день голосування за ОСББ.

Результати голосування:

61,89% - створення і затвердження назви АВАНГАРД 95
60,44% - затвердження статуту
61,37% - затвердження правління
59,92% - надання повноважень мені для реєстрації


Вчора, 3 березня я подав документи на створення ОСББ до державного реєстратора.

А сьогодні, 4 березня - наше ОСББ зареєстровано, з чим я вітаю всіх мешканців будинку!

Тут знаходиться наш статут.
Тут можна подивитись деталі юридичної особи

ВАЖЛИВО! Форвард Київ-Сервіс 11 надалі залишається організацією, яка обслуговує наш будинок і всі договори з Форвард Київ-Сервіс 11 залишаються діяти в повній мірі!

Будь-які зміни в порядку обслуговування будинку будуть прийняті тільки на наступних зборах ОСББ. Але перший необхідний крок ми зробили, з чим я всіх нас ВІТАЮ!

Наступні основні кроки:
  • отримання всіх необхідних реквізитів і документів (отримання паперових документів про реєстрацію, рахунок в банку, печатка, статус неприбуткової організації, отримання від ФКС 11 або відновлення всіх документів на будинок).
  • підготовка до наступних загальних зборів (розмір внеску, порядок сплати, пошук підрядників і кадрів, підготовка до прийому-передачі будинку від ФКС 11 і багато іншого)
Відповідь
#7
Інформація про ОСББ, а також інша важлива інформація стосовно проживання в будинку, надалі буде викладатись на сайті ОСББ "АВАНГАРД 95".
Відповідь
#8
27 червня - Загальні Збори ОСББ. Дивіться оголошення про збори на сайті ОСББ.
Відповідь


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1