Оцінка теми:
  • 0 голос(ів) - 0 у середньому
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Кондиціонери - Форум ЖК "Авангард" від УкрБуд

#1
Сегодня установили. Замечаний нет. Вчера набрал менеджера Сергея, сегодня в 9.00 приехали, до 12.00 установили 3 штуки. Дали гарантийные талоны и товарный чек
Відповідь
#2
Exclamation 
Процитую ( з перекладом з російської ) тут повідомлення з чату, які, на мою думку, є важливими:

       

По кондиціонерах є велике прохання (якщо раптом бригада не знає) - встановлювати кондиціонери по центру 30 см нижче від вікна (рекомендація Форвард Київ-Сервісу 11), якщо два кондиціонера під одним вікном, то поряд близько один з одним. І дуже важливо - щоб не псувати фасад, виводити комунікації/шланги треба в центр задньої площини кондиціонера, але ніяк не поруч і тим більше не за метр від нього!!!.

І ще - трубку відводу конденсату прив'язуємо до одного з кріплень, так і естетично, і практично:
   

Після підключення зовнішніх блоків хочеться сховати всі ці комунікації. На фото ще не підключений зовнішній блок, ніякі дроти чи шланги не будуть стирчати після підключення:
   

Сусіду з коробкою на зовнішньому блоку можу порекомендувати зняти коробку, оскільки через опади, потім її доведеться зішкрібати з кондиціонера, а то і з фасаду:
   

Ось як НЕ ТРЕБА виводити шланги:
   

Ось як треба:
   

Пізніше придумаємо вирішення проблеми капель конденсату. Є розпилювачі (дорого, але якщо залучити ФКС, то грошей може вистачити). Були думки виводити конденсат в каналізацію, але Форвард Київ-Сервіс 11 не бере на себе контроль з цієї ситуації.
Відповідь
#3
Сьогодні поставили кондиціонери. До якості претензій не маю.

Шланги за зовнішніми блоками сховали, відвід конденсату зробили акуратно під кондиціонером. На 30 см нижче, як просив ФКС, не вийшло в зв'язку зі специфічним рельєфом фасаду на 3 поверсі над парадним. Трохи негарно, що поки не підключені шланги звисають, але після підключення ніби як все повинно мати пристойний вигляд.
       

Якщо кондиціонери набагато далі 3 метрів від зовнішніх блоків, то штроба в стінах і прокладання додаткових трубок трохи влітає в копієчку, але по якості робіт нічого поганого не можу сказати. Бетонну несучу стіну не чіпали, за виключенням маленького кутика 2 см, щоб трубки можна було зігнути.
   

В мене вийшло в сумі 14 метрів трубок і 7 метрів канавок. Всього за встановлення+трубки віддав 4800 грн. + в мене трохи товстіший фасад, тому довелось заплатити за довші болти (8 штук по 30 грн = 240 грн).

Як на скору руку зробити електрику для кондиціонерщиків.
Відповідь
#4
Іване,це за 2 кондиціонери?
Відповідь
#5
(26.06.2017, 21:18)Павло Написав: Іване,це за 2 кондиціонери?

Так.
Відповідь
#6
За 3 отдал 7300, но были трудности, т.к. под окном идет рельефный пояс из нескольких слоев утеплителя
Відповідь
#7
Інфо для тих, хто вирішив монтувати кондиціонери з першої партії закупки C&H пізніше (не в день доставки):

Установка (3п/м) = 1250грн + 200грн за 1п/м
для S18FTXLA - 1400 грн + 250 грн за 1 п/м
Если подкл. внутр. блока отдельным выездом  + 300грн
Штроба газоблок = 80грн/м, бетон 130грн/м
Обслуживание 300грн/год

Взято з вайбер-чату. Так ціни будуть під рукою і можна буде перевірити суму, яку вкажуть при монтажі.
Відповідь
#8
Цитата:Штроба газоблок = 80грн/м, бетон 130грн/м 
Якщо так, то мене обдерли трохи. Взяли за штробу по газоблоку по 100 грн, а не по 80. Раджу всім відразу уточнити інформацію перед встановленням.
Відповідь
#9
+ за снятие и обратную установку стеклопакета они берут 300 грн, это если нет возможности устанвить из открытой створки окна
Відповідь
#10
Парни , где кондер можно по адекватной цене заказать?
Відповідь


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1